O mnie

To ja, Bożena 🙂 Czyli fotografka, marzycielka, miłośniczka zdrowego i smacznego jedzenia, niepoprawna optymistka, wieczny wagabunda ale dla równowagi również i domatorka kochająca swoje zacisze domowe.

Od dziecka marzyłam o zdobywaniu nieodkrytych lądów. Najpierw jeździłam przysłowiowym palcem po mapie i wyobrażałam sobie, że jestem słynnym Tomkiem z powieści Alfreda Szklarskiego. Potem jak to często w życiu bywa marzenia zeszły na dalszy plan i tak tam sobie pozostały … do niedawna. Po 40stce postanowiłam trochę zwolnić, przestać czekać, szukać wymówek i w końcu zacząć je realizować. Stąd pomysł na blog „40stką przez życie”. Gdy tylko mogę staram się wyrwać w miejsca w których jeszcze nie byłam. Zobaczyć coś czego jeszcze nie widziałam. Spróbować czegoś czego jeszcze nie próbowałam. Mam nadzieję, że mój blog również ciebie zainspiruje i znajdziesz tu natchnienie do działania oraz ciekawe dla siebie wskazówki, informacje i nie tylko.

Proszę rozgość się, usiadź przy moim stole, poczęstuj się domowym ciasteczkiem a ja podzielę się z tobą przepisem i opowiem o dalekiej podróży do …